Obsługa KPiR


Obsługa KPiR

Obsługa księgi przychodów i rozchodów

Księga Przychodów i Rozchodów, określana w skrócie jako KPiR to najpopularniejsza wśród małych przedsiębiorców forma ewidencjowania operacji gospodarczych.

Od lat pomagamy osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, spółkom cywilnym, jawnym oraz partnerskim w rzetelnym i sprawnym wywiązywaniu się z ich prawnych obowiązków, na podstawie obowiązujących przepisów. Nowopowstałym firmom zapewniamy wsparcie w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania, natomiast pozostałym przedsiębiorstwom udzielamy pomocy w przeniesieniu dokumentów z poprzedniego biura oraz weryfikujemy otrzymaną dokumentację.

Cenimy sobie czas naszych Klientów, dlatego też oferowane przez nas usługi świadczymy w sposób kompleksowy, z możliwością przesyłania dokumentów drogą elektroniczną. Wszystkie czynności wykonywane są przez tworzących naszą kadrę specjalistów, posiadających odpowiednią wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w księgowości, dzięki czemu mogą Państwo w pełni skupić się na prowadzonej działalności oraz bieżących sprawach związanych z rozwojem firmy.